Drewno powraca w wysokiej jakości. Fallout 4 z aktualizacją nowej generacji

Fallout 4 otrzymał nową aktualizację. Tym razem Bethesda w końcu ulepsza grę na konsole aktualnej generacji oraz dorzuca kilka poprawek dla graczy PC. Nie zabraknie także nowej, darmowej misji.
fallout 4
fallout 4

Fallout 4 w lepszej jakości

Bethesda Game Studios udostępniła bezpłatną aktualizację Fallouta 4 do pobrania na Xbox Series X|S i PlayStation 5. Łatka zawiera natywne wersje gry dla aktualnych konsol, ustawienia trybu wydajności i jakości, a także poprawki stabilności i poprawki. Produkcja działa także nawet w 60 fps i w wyższej rozdzielczości. Gracze w Fallouta 4 na PlayStation 4 i Xbox One również otrzymają bezpłatną aktualizację, z poprawkami stabilności, logowania i zadań.

Czytaj też: Fantastyczna aktualizacja katalogu gier PlayStation Plus już wkrótce

Udostępniona została także bezpłatna aktualizacja Fallouta 4 dla graczy PC. Produkcja obsługuje teraz ultraszerokie ekrany. Pojawiają się też poprawki Creation Kitu i liczne aktualizacje zadań.

Gracze w Fallouta 4 na PC przez Steam, Microsoft Store i GOG otrzymają m.in. poprawki stabilności, modów i błędów. Grający na PC po japońsku i chińsku mogą liczyć na usunięcie problemów z logowaniem przez Bethesda.net, przez co zyskają dostęp do modów. 

Dodatkowo, Fallout 4 będzie dostępny teraz także do kupienia poprzez Epic Games Store, a na Steam otrzyma oznaczenie “zweryfikowany dla Steam Deck”.

Czytaj też: Total War Warhammer 3 zawalczy o fanów

To jednak nie koniec zmian. Łatka wprowadza także nową zawartość. W zadaniu “Echa przeszłości” będziemy musieli postarać się powstrzymać Enklawę przed szerzeniem jej niebezpiecznej ideologii i zdobyciu przyczółku we Wspólnocie.

Wraz z elementami warsztatowymi i mundurem pułkownika Enklawy, dodana zostaje też następująca zawartość klubu twórczości: 

  • Skórki Enklawy na broń
  • Skórki Enklawy na pancerze
  • Działko Tesli
  • Piekielny pancerz wspomagany
  • Pancerz wspomagany X-02
  • Ciężka spalarka