W GTA Online czekają na Was duże pieniądze

W GTA Online nadeszły korzystne zmiany dla prezesów. Dochody szybują w górę, pojawia się zwrot podatku, a to nawet nie wszystko co czeka na Was w tym tygodniu. Jakie atrakcje przygotował Rockstar?
gra online
gra online

Prezesi w GTA Online na pierwszym miejscu

Droga do sukcesu wybrukowana jest ciężką pracą i swobodnym podejściem do prawa. W tym tygodniu okiełznajcie ducha przedsiębiorczości i budujcie swoje imperium, korzystając do 17 kwietnia z szeregu premii dla prezesów. 

Zrzućcie pozimowe kilogramy, dostarczając nielegalną kontrabandę klientom, którzy zechcą zapłacić najwięcej, podczas misji sprzedaży specjalnych ładunków. Otwórzcie laptopa w swoim magazynie, żeby skorzystać ze strony Ad-Hawk i wykonać dostawy, które zapewnią wam 2x więcej GTA$ i RP. Możecie też dorobić sobie na boku dzięki misjom eksportu mieszanych dóbr, które w tym tygodniu będą warte 2x więcej GTA$ i RP.

Czytaj też: Fantastyczna aktualizacja katalogu gier PlayStation Plus już wkrótce

Kolejny rok, kolejna nieudana próba zlikwidowania podatków. Na szczęście biznes w Los Santos często funkcjonuje w szarej strefie, gdzie macki rządu nie sięgają owoców pracy. Ukończcie w tym tygodniu dowolną misję sprzedaży z wytwórni, żeby otrzymać premię w wysokości 100 000 GTA$, która zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od udanej sprzedaży. Zasłużyliście. Dodatkowo jeśli sprzedacie towar warty łącznie 500 000 GTA$ (ze wszystkich swoich nieruchomości biznesowych), otrzymacie 100 000 GTA$ za ukończenie wyzwania tygodnia.

Czytaj też: Total War Warhammer 3 zawalczy o fanów

Rockstar nie chwali się jednak zbytnio tym, że podnosi cenę abonamentu GTA+. Dotychczas kosztował on 27 złotych, a teraz trzeba zapłacić za niego już 36 złotych. Co otrzymamy za tę opłatę?

Członkowie GTA+ otrzymają dodatkową premię 1 000 000 GTA$, która co miesiąc — od kwietnia do sierpnia — będzie automatycznie przekazywana na rachunek w banku Maze wraz ze standardową wypłatą 500 000 GTA$. Do 1 maja możecie też otrzymać:

  • Darmowy Progen Itali GTB (supersamochód)
  • Koszulkę i kamizelkę Fooligan, koszulkę Coil Cyclone, czarną czapkę Los Santos
  • Smolisty opalizujący lakier kameleon i magentowo-żółty zmienny lakier do kół kameleon
  • 2x więcej GTA$ i RP za zadania, wyzwania i zlecenia klubu motocyklowego
  • Przyspieszenie o 50% produkcji we wszystkich nieruchomościach