Festiwal FPSów na Steam ruszył. Co nieoczywistego warto kupić w promocyjnej cenie?

Setki okazji na strzelanki z perspektywą pierwszej osoby czekają na was na Steam do 22 kwietnia. Jakie produkcje powinniście sprawdzić, ponieważ mogły Wam umykać od dłuższego czasu? Przedstawiamy cztery tytuły, na które warto rzucić okiem!
Steam
Steam

Festiwal FPS na Steam

Przez cały tydzień na Steam możecie odkrywać dema i zniżki na gry FPS. Spójrzcie tylko na oficjalny zwiastun poniżej, by zobaczyć przykłady wszystkiego, od taktycznych strzelanek i walki drużynowej aż po gry wysyłające was pod wodę lub w dzicz, by nurkować i polować. 

Festiwal FPSów na Steam trwa do 22 kwietnia do godziny 19:00 czasu polskiego. Jakie tytuły powinniście mieć na oku? Sprawdźcie koniecznie:

Buckshot Roulette – 8,99zł

Zagraj w rosyjską ruletkę strzelbą kaliber 12. Wchodzi dwóch. Wychodzi jeden. Zagraj w kości o swoje życie. Powodzenia.

theHunter: Call of the Wild – 21,59zł

Poczuj się jak prawdziwy łowca w tej wyjątkowej grze z realistycznym, zachwycającym otwartym światem, który jest regularnie aktualizowany we współpracy ze społecznością. Zanurz się we wciągającej kampanii dla jednego gracza lub poluj wspólnie ze znajomymi.

Trepang2 – 83,99zł [demo dostępne]

Zostań absolutnym wymiataczem! Trepang2 to wypełniony po brzegi akcją, brutalny i hardkorowy shooter, osadzony w dalekiej przyszłości. Poczęstuj złych typów gradem pocisków, używaj super-mocy i zostaw po sobie szlak martwych ciał… CZAS NA DESTRUKCJĘ!

Into The Radius VR – 97,29zł

Into the Radius to strzelanka survivalowa dla jednego gracza w VR. Eksploruj strefę Pechorsk wypełnioną surrealistycznymi krajobrazami i niebezpiecznymi anomaliami. Broń się za pomocą realistycznej broni palnej, odzyskuj dziwne artefakty, szukaj łupów i odkrywaj tajemnice tego bezlitosnego dystopijnego środowiska.