Kolorowy czytnik, o którym marzysz. PocketBook pokazało 10,3-calowego Eo

Firma PocketBook zaprezentowała swój nowy czytnik oparty na technologii Kaleido 3, który ma zachwycić użytkowników przede wszystkim kolorami na 10,3-calowym wyświetlaczu E Ink.
Kolorowy czytnik, o którym marzysz. PocketBook pokazało 10,3-calowego Eo

Co ma do zaoferowania kolorowy czytnik za 569 euro? Oto PocketBook Eo

PocketBook Eo ma być idealnym zastępcą zeszytów, tabletów i nawet papierowych książek, jako czytnik i e-notatnik w kolorze, który z jednej strony nie męczy naszych oczu, a z drugiej zapewnia dostęp do ekranu o wysokiej jakości. Zastosowany w nim wyświetlacz dotykowy Kaleido 3 ma głębię kolorów 4096 i rozdzielczość 930 × 1240 pikseli w trybie koloru oraz 1860 × 2480 w skali szarości, co przekłada się na kolejno 150 i 300 PPI. Ma być w pełni czytelny w jasnym świetle słonecznym, a zastosowane w nim przednie oświetlenie LED można dostosować pod względem jasności i temperatury kolorów.

Czytaj też: Nadchodzi wersja alfa dodatku World of Warcraft z nową fizyczną edycją kolekcjonerską

Wewnątrz tego 10,3-calowego czytnika znajduje się 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci masowej z preinstalowanym systemem Android 11 i obsługą do 17 formatów dokumentów oraz ośmiordzeniowy procesor i tylny aparat. Poza tym klienci mogą liczyć na łączność Bluetooth 5.0 i dwuzakresowego Wi-Fi, 4000-mAh akumulator ładowany przez port USB-C, cztery mikrofony i głośniki stereo. Jak myślicie? Czy czytnik pokroju PocketBook Eo jest warty 569 euro?