Na tę grę czekaliście od 14 lat. Hit z prastarych wreszcie na PC?

Podczas gdy Sony otwiera się coraz bardziej na inne platformy, a to, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nam niemożliwe, staje się możliwe, możemy doczekać się powrotu klasycznej już gry z kowbojami w roli głównej.
playstation
playstation

Red Dead Redemption wreszcie na PC?

W 2010 roku Red Dead Redemption zadebiutowało na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360, a kolejne lata upłynęły nam pod znakiem oczekiwania na kolejny ruch ze strony Rockstara. Czas mijał, doczekaliśmy się wreszcie Red Dead Redemption 2, ale nawet poprzednikowi deweloperzy postanowili zapewnić nieco uwagi, wprowadzając do sprzedaży Red Dead Redemption w wersji na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Jak jednak nie było wersji pecetowej, tak nadal jej nie ma, ale możliwe, że to kwestia czasu.

Czytaj też: Gracze domagają się od władz gwarancji, że kupione gry zawsze będą dostępne

Wedle najnowszych nieoficjalnych informacji (z 13.05) są szanse, że Red Dead Redemption doczeka się premiery na PC po aż 14 latach od swojego pierwotnego debiutu. Wnioski te wyciągnięto z najnowszej aktualizacji launchera, którego to pliki zawierają odniesienia właśnie do RDR.