Zaraz nowy sezon Diablo 2 Resurrected, ale przy liście zmian można się tylko zaśmiać

Blizzard jest gotowy na uruchomienie kolejnego sezonu zabawy w Diablo 2 Resurrected. Czy tym razem uda się stworzyć przemyślany sezon, którego reguły nie będą się wzajemnie wykluczały? Lista zmian w samej grze temu nie pomoże.
diablo 2
diablo 2

Diablo 2 Resurrected powraca z nowym sezonem

Poprzednie sezony rankingowe w grze Diablo 2 Resurrected pokazały, jak wspaniale poszukiwacze przygód radzą sobie z ratowaniem Sanktuarium – ścigali się, by to ich imię wyryto w rankingu, jednocześnie siejąc strach w udręczonych sercach wrogich demonów. Oczywiście, Diablo 2 działa tak dobrze tylko, jeśli deweloperzy przemyślą swój sezon, ponieważ byliśmy już świadkami sezonów, w których kazanko graczom rozwijać postaci w zupełnie nietrafiony sposób. Co nas zatem czeka w kolejnym sezonie?

7. sezon rankingowy rozpocznie się 24 maja o 2:00 nad ranem, by dać żądnym przygód śmiałkom kolejną szansę na udział w wyścigu do 99. poziomu i odnalezienie wielu potężnych przedmiotów.

Czytaj też: Twórzcie wspomnienia z PlayStation i otrzymajcie nagrody od polskiego oddziału

7. sezon rankingowy – podobnie jak poprzednie – będzie oferował różne tryby rozgrywki:

WersjaOpis
Ranking bez dodatkuStandardowa rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking postaci hardkorowych bez dodatkuHardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
RankingStandardowa rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.
Ranking postaci hardkorowychHardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.

Po zakończeniu 6. sezonu rankingowego wszystkie postacie rankingowe zostaną przeniesione do odpowiednich grup nierankingowych. Wszystkie przedmioty znajdujące się we wspólnej skrytce danej grupy postaci zostaną przeniesione do nowych zakładek skrytki z zaznaczonym polem Poprzedni. Można z nich jedynie wyjmować przedmioty. W tym momencie wszystkie przedmioty z 5. sezonu rankingowego przechowywane w tych zakładkach zostaną utracone. Na wyjęcie przedmiotów z 6. sezonu rankingowego, które chcecie zachować, będziecie mieć czas do końca sezonu 7. Po zakończeniu 7. sezonu rankingowego zawartość tych zakładek skrytki zostanie zastąpiona przedmiotami znajdującymi się we wspólnej skrytce sezonu 7. Pamiętajcie, by wyjąć potrzebne przedmioty. W przeciwnym razie stracicie je na zawsze!

Czytaj też: W końcu są wymagania XDefiant, przy których Ubisoft poszedł po rozum do głowy

Za to jutro do Diablo 2 Resurrected pojawi się nowa aktualizacja. Patch 2.7.3 nie powinien jednak budzić jakichkolwiek emocji. Jak się okazuje, jedyna wprowadzona zmiana odnosi się ograniczeń wiekowych w Korei Południowej. Produkcja będzie dostępna dla tamtejszych graczy, którzy ukończyli 19 lat.