Czekaliście na to latami. G.Skill pokazał nowe pamięci DDR5 Trident Z5 Royal

Kilka lat od premiery pamięci DDR5 na rynku wreszcie doczekaliśmy się pamięci G.Skill DDR5 Trident Z5 Royal, którymi powinni zainteresować się poszukujący najwyższej wydajności.
Czekaliście na to latami. G.Skill pokazał nowe pamięci DDR5 Trident Z5 Royal

Premiera pamięci G.Skill DDR5 Trident Z5 Royal

Firma G.SKILL ogłosiła wprowadzenie na rynek oczekiwanej serii wysokowydajnych pamięci DDR5 Trident Z5 Royal do podkręcania, które wyróżniają się na pierwszy rzut oka swoim lustrzanym radiatorem w kolorze złotym lub srebrnym, którego wieńczy kryształowy pasek świetlny na całej długości.

Innymi słowy, G.Skill zapewnił nam powrót popularnego, luksusowego wzornictwa do nowej generacji pamięci DDR5 w ramach projektu Trident Z5, stawiając na to, co sprawdziło się w DDR4. Każdy odpromiennik ciepła jest wycinany z wykorzystaniem maszyn CNC z arkuszy aluminium i powlekany galwanicznie, aby uzyskać tak oszałamiający wygląd oraz oczywiście wysoką skuteczność odprowadzania ciepła.

Czytaj też: Szybkie jak flipperzy w Warszawie. Samsung pokazał pamięci dla nowych kart graficznych

W tym przypadku z fenomenalnym wyglądem idą też możliwości i dlatego Trident Z5 Royal będzie oferowany nawet w ekstremalnej konfiguracji DDR5-8400 CL40 o pojemności 48 GB (2×24 GB), ale znajdą się też iinne konfiguracje o pojemności do 96 GB (2×48 GB).