Czekaliście na te wieści. Borderlands 4 – na te wieści czekaliście

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się kontynuacji gry Borderlands 3, która odnowi świetność serii po przyzwoitym, ale jakoś tak dziwnym Tiny Tina’s Wonderlands.
Czekaliście na te wieści. Borderlands 4 – na te wieści czekaliście

Borderlands 4 już za rogiem? Albo to, albo nowa Mafia

Geoff Keighley poinformował fanów, że tegoroczny kickoff show Summer Game Fest może nie zawierać tylu “szokujących ogłoszeń” jak w przeszłości. Może to być jednak strategiczny ruch mający na celu zarządzanie oczekiwaniami i zaskoczenie widzów. Warto zauważyć, że spodziewane są liczne ogłoszenia związane z horrorami, a według nowej plotki i poniekąd oficjalnego ogłoszenia na temat dzieła 2K, w ten piątek (7.06) ma doczekać się zapowiedzi kolejna część serii Borderlands 4.

Czytaj też: The Alters od twórców This War of Mine będzie można sprawdzić za darmo!

Oczywiście są szanse, że 2K miało na myśli nie nowego Borderlandsa, a Mafię, ale wtedy i tak większość graczy zapewne będzie zadowolona. Tak czy inaczej, nadszedł już najwyższy czas na Borderlandsa 4, którego trzecia odsłona zadebiutowała w 2019 roku, a spin-off Tiny Tina’s Wonderlands trzy lata później. Odpowiedź na to poznamy już 7 czerwca po godzinie 23:00, a na sam koniec warto przypomnieć, że w marcu Take-Two Interactive przejęło Gearbox od Embracer Group za 460 milionów dolarów, a CEO Strauss Zelnick chwalił szybkie tempo produkcji udanych tytułów przez Gearbox.