Czy Darkest Dungeon 2 zawiedzie też na konsolach?

Darkest Dunegon 2 nie było do końca tym, czego oczekiwali fani. Produkcja zebrała słabsze oceny od poprzednika, ale też od premiery przeszła sporo zmian. Czy nowa premiera na konsolach pójdzie lepiej?
darkest dungeon 2
darkest dungeon 2

Darkest Dungeon 2 na konsolach

Darkest Dungeon 2 to roguelikowa wyprawa straceńców. Tworzycie drużynę, wyposażacie dyliżans i wyruszacie przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Niestety, o ile pierwsza część może pochwalić się “bardzo pozytywnymi” ocenami tak druga gra to już “w większości pozytywne” opinie, o które twórcy musieli walczyć. Dziś wielu fanów tego typu gier dalej sięga po oryginalną produkcję, a nie nowszą odsłonę.

Czytaj też: Konkurs na najpiękniejszy statek w Starfield nie odwróci uwagi od klapy, jaką jest ta gra

Deweloperzy cały czas jednak ulepszają tytuł i są teraz gotowi do premiery na kolejnych platformach. Darkest Dungeon 2 zmierza aktualnie na PlayStation, Xbox oraz Switcha. Z tej okazji przygotowano… trzy zwiastuny.

Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie. Czworo bohaterów i dyliżans to wszystko, co dzieli mrok i odkupienie.

Czytaj też: 11 lipca odkryjecie coś nowego w World of Warcraft

Darkest Dungeon 2 będzie dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Tytuł trafi do graczy 15 lipca, a już teraz można kupić go przedpremierowo piętnaście procent taniej. Pamiętajcie jednak, że warto czasem zaczekać na pierwsze recenzje i kupić grę jeszcze taniej, po kilku aktualizacjach.