Wiadomo już jakie gry Activision trafią do Xbox Game Pas

Microsoft planuje udostępniać gry wykupionego przez siebie Activison-Blizzard w usłudze Xbox Game Pass. Firma nie wrzuci wszystkich produkcji od razu do abonamentu, ale będzie je graczom dawkować.
xbox game pass
xbox game pass

Xbox Game Pass wzmocniony przez Activision

Produkcje Activision-Blizzard nie trafiły momentalnie do Xbox Game Pass, w momencie, gdy Microsoft kupił wspomnianą firmę. Wygląda jednak na to, że powoli będzie się to zmieniało. Informatorzy podali informacje o dwóch produkcjach, które zasilą abonament dostępny na PC i konsolach Xbox. Będą to:

Tony Hawk 1+2 Remake

Wciel się w legendę deskorolki, Tony’ego Hawka, kultowe postacie z pierwotnych odsłon oraz zupełnie nowych skaterów. Posłuchaj utworów z niezapomnianej ścieżki dźwiękowej, oraz nowej muzyki. Wykonuj niesamowite kombinacje trików, korzystając z klasycznego dla serii Tony Hawk’s Pro Skater systemu sterowania.

Czytaj też: Zmiany w Xbox Game Pass. Microsoft usuwa część gier

Spyro Reignited Trilogy

Posiadacz najbardziej płomiennego oddechu powraca! Spyro zieje ogniem i poraża rozbuchaną osobowością, ale tym razem robi to w jakości HD. Smok, który podgrzewa atmosferę jak żaden inny, powraca w kolekcji gier Spyro Reignited Trilogy. Wznieć płomień z trzema oryginalnymi produkcjami: Spyro the DragonSpyro 2 Ripto’s Rage! i Spyro: Year of the Dragon. Zbadaj rozległe królestwa, odwiedź ogniste postacie i ponownie przeżyj wspaniałą przygodę w pełni jej niczym niezmąconej wspaniałości. Jeśli jakiemuś królestwu zagraża niebezpieczeństwo, jest tylko jeden smok, którego należy wezwać na ratunek.

Obie produkcje (zawierające w gruncie rzeczy kilka gier) mają trafić do graczy jeszcze w sierpniu tego roku. W przyszłości pojawi się w ofercie abonamentowej więcej gier Activision.