Chrome 6 doczekał się wersji beta – czy będzie interesująco?

Chrome zapamiętuje informacje, które użytkownik wpisał i podpowiada je przy następnym wywołaniu. Użytkownik może też za pośrednictwem opcji AutoFill zapisywać adresy oraz dane kart kredytowych.

Google Chrome 6 w końcu doczekał się oficjalnej wersji beta. Prace nad Chrome 6 trwają już od czerwca, a wersja beta nowej “kulki” jest już dostępna. Google zapowiedziało, że kolejne wersje przeglądarki będą ukazywać się co półtora lub dwa miesiące.

Najciekawszą nowością w nowym Chrome jest możliwość synchronizacji przeglądarki pomiędzy różnymi komputerami. Od teraz za pośrednictwem konta Google możliwe jest synchronizowanie Themesów, zakładek czy preferencji.

Poprawiono szybkość działania – wykonywanie skryptów JS jest szybsze o około 15%. Wzbogacono przeglądarkę funkcją autowypełniania formularzy.

nt.interia.pl:

Interfejs nie zmienił się znacząco. Projektanci starają się jak najbardziej upraszczać wygląd, toteż skumulowano dwa menu w jedno.

Chrome 6 beta to jeszcze szybsza, usprawniona i prostsza w obsłudze przeglądarka internetowa. Coraz więcej osób przekonuje się do produktu giganta z Mountain View. Bądź co bądź Google naprawdę stara się być najlepszym z najlepszych.

Pobierz Google Chrome beta 6

[ź] komputerswiat.pl ; di.com.pl ; nt.interia.pl