Citeam.pl konkurentem dla Groupona

Klonów Groupona w Polsce powstało już wiele i wszystko wskazuje na to, że tworów takich będzie w tym roku przybywać. Nie ma się co dziwić – Groupon (a przedtem CityDeal, w wydaniu polskim – ma się rozumieć) odniósł ogromny sukces nie tylko za Atlantykiem, skąd się wywodzi. Zakupy grupowe to jeden z najszybciej rozwijających się trendów ubiegłego roku i jeśli wszystko pójdzie po myśli autorów takich serwisów – także roku bieżącego. Nie ma się więc co dziwić, że trendu tego uczepić się chcą polscy giganci. Jedną z firm, która chce konkurować z Grouponem i jemu podobnymi jest QXL (Allegro).

Citeam – bo tak nazywać będzie się serwis firmy QXL – chce znokautować swojego konkurenta z zachodu już na wejściu. Groupon pobiera 50% prowizji od wartości sprzedanych kuponów, Citeam chce zabierać firmom jedynie 10%. Dodatkowym atutem serwisu ma być natychmiastowe wypłacanie należności sprzedawcom (nawet za niezrealizowane kupony!). Robiący interesy z Gruponem na wypłatę gotówki muszą nieco poczekać.

test

Data otwarcia serwisu nie jest znana. Domena Citeam.pl póki co nie jest aktywna. Oferta przedstawiona powyżej rozsyłana jest do przedsiębiorców. Może się skuszą? :)

[ź] ekomercyjnie.pl, antyweb.pl