BUSINESS WALL OF FAME szuka najlepszego pomysłu na aplikację biznesową

Masz appkę biznesową? Zgłoś ją na konkurs BUSINESS WALL OF FAME. Nagrywasz filmik, który prezentuje Twoją aplikację w codziennej pracy.
BUSINESS WALL OF FAME szuka najlepszego pomysłu na aplikację biznesową

Jeśli na Twoją aplikację zagłosuje największa ilość firm, zdobędziesz cenną nagrodę! Twoja aplikacja będzie bohaterem kampanii marketingowej T-Mobile wartej nawet 30 000 EUR lub otrzymasz nawet 80 000 EUR na rozwój firmy. We współpracy z Deutsche Telekom dotrzesz nawet do 1,3 mln klientów w 6 krajach.

Co musisz zrobić?

Wypełnij formularz
Opisz jednym zdaniem, jak Twoja aplikacja ułatwi prowadzenie firmy i prześlij 30-sekundowy film. Po tym etapie rozpoczyna się głosowanie.

Startujesz w Polsce? Jeśli Twoja aplikacja będzie pod względem liczby głosów w pierwszej dziesiątce, przechodzisz do następnej rundy, w której komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę.

Chcesz zaprezentować aplikację w 6 krajach? Międzynarodowa komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę spośród 10 aplikacji, które uzyskały łącznie, we wszystkich krajach, największą liczbę głosów. Nagrodę €80,000 sponsoruje Incubator Hub:raum Krakow, jest o co walczyć, szansę mają nawet mali developerzy, liczy się przede wszystkim pomysł i wykonanie.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.