Głośnik nie z tej ziemi. Supernova od GravaStar wygląda jak dzieło przyszłości

Firma GravaStar zasłynęła już wcześniej ze swoich wyjątkowych głośników i jej najnowszy model Supernova również do takich się zalicza, jako dzieło rodem nie z tej ziemi.
Głośnik Supernova od GravaStar
Głośnik Supernova od GravaStar

Wyjątkowy głośnik Supernova od GravaStar

Szukacie nowego głośnika, który nie tylko świetnie brzmi, ale też fajnie wygląda? No to właśnie znaleźliście, bo najnowsze dzieło Gravastar w postaci Supernova, to głośnik ze stopu cynku, który wygląda jak malutki, pełzający robot. Elegancki czarny design i świecące oczy LED sprawiają, że ten głośnik z pewnością przyciągnie uwagę każdego, kto go zobaczy, a tuż po tym oczaruje swoim brzmieniem.

Czytaj też: Nowy układ MediaTek wprowadzi łączność satelitarną na pokład dowolnego smartfona

Jego przypominająca latarnię konstrukcja o wadze prawie kilograma może tworzyć konfigurowalne efekty świetlne, zmieniając kolor w rytm muzyki. Ta wybrzmiewa z połączenia trzycalowego głośnika pełnozakresowego i półcalowego przetwornika wysokotonowego o łącznej mocy 25 watów. Co ważne, Supernova dzierży moduł łączności Bluetooth oraz akumulator o wytrzymałości do 7 godzin pracy na jednym ładowaniu. Jego cena jest jednak wysoka, bo aktualnie głośnik ten jest dostępny do kupienia w przedsprzedaży w cenie 180 dolarów z planem jego wysyłki do końca marca.