Disney World ma wyjątkową propozycję dla fanów filmu Tron. Te figurki zapamiętacie na całe życie

Mimo aż 13 lat od premiery poprzedniego filmu z serii Tron, który był sequelem dla oryginału z 1982 roku, Disney najwyraźniej chce wycisnąć z jego fanów więcej, niż mogłoby się nam wydawać. Disney World ogłosiło bowiem wyjątkową propozycję dla wszystkich fanów tegoż uniwersum, zapowiadając figurki, dla których najwięksi fani mogą oszaleć.
Figurka Tron
Figurka Tron

Wyjątkowa figurka z filmu Tron od Disney World

Disney World, czyli wielki kompleks na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, którego otworzono w 1971 roku i który składa się z całej masy parków rozrywki o szerokiej tematyce, zaczął oferować wyjątkową usługę. W jej ramach za 90 dolarów firma umieści twoją twarz i głos na charakterystycznej figurce z uniwersum Tron. Usługa jest częścią programu Tron Identity, który będzie dostępny w atrakcji Lightcycle w Tomorrowland od 4 kwietnia.

Czytaj też: Szkło dostało drugie życie. Naukowcy wskrzeszają go do walki z globalnym ociepleniem

W celu skorzystania z tej usługi, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji i przejść przez 20-minutowy proces personalizacji, który obejmuje skanowanie twarzy, nagranie głosu oraz wybór stroju i kolorów. Spersonalizowana figurka będzie gotowa do odbioru w ciągu godziny po zakończeniu personalizacji i względem innych figurek będzie wyróżniać się tym, że wykorzysta mały ekran LCD wewnątrz kasku, który będzie wyświetlał twarz kupującego twarz oraz przycisk, odtwarzający głos po naciśnięciu.