Mobilne krzesło, o którym marzysz. Jest lekkie, niewielkie, a swoją funkcję spełnia wzorowo

Firma Sitpack postanowiła raz jeszcze podbić Kickstartera, prezentując swoje nowe mobilne krzesło o nazwie Campster 2. Jest to druga wersja krzesełka polowego, która jest jeszcze bardziej stabilna i przyjazna użytkownikowi przy ciągłym gwarantowaniu odpowiedniej mobilności.
Mobilne krzesło, o którym marzysz. Jest lekkie, niewielkie, a swoją funkcję spełnia wzorowo

Krzesło Campster 2 od Sitpack to wręcz idealny sprzęt kempingowy

Sitpack Campster 2 to przykład idealnego mobilnego krzesła w sytuacjach, kiedy każdy dodatkowy gram i centymetr dodatkowego wyposażenia są na wagę złota. Dlatego też to krzesło zachwyca tym, że po złożeniu zajmuje tyle, ile 1,5-litrowa butelka wody, jego rozstawianie trwa ledwie pięć sekund, a wytrzymałość na obciążenie rzędu 136 kilogramów gwarantuje pewność, że krzesło nie złoży się nieoczekiwanie.

Czytaj też: Idealny szpieg niebezpiecznych emisji. Naukowcy opracowali wyjątkowego drona

Campster 2 waży 1,36 kilograma i zapewnia kubełkowe siedzisko o kształcie kwadratu na wysokości 30,5 cm nad ziemią. Jego czteronożna podstawa gwarantuje znacznie wyższą stabilność, a prosty stelaż z aluminium wysoką szybkość rozkładania, składania oraz regulacji. Kiedy przyjdzie czas na powrót, krzesełko można spakować do mniej więcej formy małej parasolki o wadze 1,5 kilogramów i długości 35 cm.

Aktualnie Campster 2 jest dostępny na Kickstarterze za 59 dolarów, ale pełne zestawy wymagają wyłożenia już 129 dolarów, aby znacznie rozszerzyć możliwości tego krzesełka. Wszyscy chętni mogą zamówić dowolną liczbę krzeseł, które mają zostać dostarczone już w lipcu tego roku.