Oto idealny rower elektryczny, kiedy bezpieczeństwo i prostota to dla was podstawa

Firma Veloretti z Amsterdamu zaktualizowała swoje miejskie rowery elektryczne, ulepszając duet Electric Two, a więc wprowadzony na rynek w 2021 roku model Ivy Two oraz Ace Two z (kolejno) ramą typu mid-step oraz step-over.
Oto idealny rower elektryczny, kiedy bezpieczeństwo i prostota to dla was podstawa

Veloretti odświeżył swoje dwa e-bike. Wśród nich macie znaleźć idealny miejski rower elektryczny… przynajmniej wedle producenta

Oba modele zostały gruntowanie odświeżone. Tyczy się to zarówno wyglądu, jak i funkcji oraz zabezpieczeń. Napęd nadal obejmuje jednak 250-watowy silnik między korbami firmy Bafang o mocy 250 watów i 540-Wh akumulator o zasięgu do 120 km, którym zarządza system z czujnikiem kadencji oraz momentu obrotowego. Z racji zachowania paska Gates Carbon Belt Drive, koniecznością było zastosowanie wewnętrznego systemu zmiany biegów, więc w tych kwestiach nie zmieniło się wiele.

W gruncie rzeczy zmiany widać tak naprawdę na pierwszy rzut oka, bo udoskonalenia w wyglądzie i funkcjach obejmują poprowadzenie przewodów przez malowaną proszkowo aluminiową ramę, zintegrowany system audio, który emituje dźwięk ostrzegania, uruchamiania i wyłączania, a także nowy wyświetlacz na środku kierownicy. Projekt objął również ulepszony sposób interakcji rowerzysty z rowerem za sprawą intuicyjnego sterowania, a małej rewolucji doczekała się aplikacja towarzysząca.

Czytaj też: Chroń swój rower przed kradzieżą. Nawet tak skromna opaska może uratować cię od problemu

Pozostałe elementy tych rowerów obejmują dwuścienne aluminiowe obręcze z nowymi, odpornymi na przebicia oponami Performance Plus, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200, precyzyjny reflektor Osram LED oraz nowe autorskie tylne światło hamowania. Cena za oba modele wyniesie 3299 euro, kiedy już wejdą na rynek w Niemczech, Belgii oraz Holandii w przyszłym miesiącu.

PS – po więcej materiałów najwyższej jakości zapraszamy na Focus Technologie. Subskrybuj nasz nowy kanał na YouTubie!