Przenośny projektor do zadań specjalnych. Asus przygotował coś dla wymagających

Asus zaprezentował właśnie nowy mobilny projektor w rodzinie ZenBeam – oto model L2, który ma spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających i być fenomenalnym wręcz przenośnym centrum rozrywki.
Przenośny projektor do zadań specjalnych. Asus przygotował coś dla wymagających

Asus ZenBeam L2 to wręcz marzenie każdego wędrownego kinomaniaka… i nie tylko

Tajwańska międzynarodowa firma Asus wprowadziła do oferty nowy projektor ZenBeam L2 o krótkim rzucie. Wbudowany w projektor silnik DLP o 400-lumenowej jasności zapewnia obraz o natywnej rozdzielczości rzędu Full HD przy współczynniku rzutu 1,2:1 dla obrazu o przekątnej od 40 do 120 cali i do tego obsługuje 16,7 miliona kolorów i siedem trybów obrazu, a w tym jeden, który może być dostosowany przez użytkownika.

Czytaj też: Miał być wyjątkowy seans, a skończyło się na rozczarowaniu. Nowy Avatar pokonał projektory

Autofokus i korekcja geometrii obrazu w czterech rogach powinny pomóc w łatwej konfiguracji, a urządzenie może zmienić rozmiar rzucanego obrazu, aby ominąć wszelkie przeszkody. Chociaż wspomniana jasność nie należy do specjalnie imponujących, to wbudowane beztręciowe źródło światła RGBB LED o wytrzymałości do 30000 godzin i o takim parametrze jasności powinno zapewniać odpowiednio jasną projekcję do nocnych seansów.

W obudowie o wymiarach 132 x 172 x 132 mm znalazł się akumulator litowo-jonowy o pojemności 65 Wh, 10-watowy głośnik, 3,5-mm gniazdo słuchawkowe, port HDMI, złącze USB i wreszcie wbudowana podpórka do ustawienia idealnego kąta projekcji. System tego projektora wspiera Chromecasta, a do tego sterowanie głosowe, dzięki Asystentowi Google, a wisienką na torcie jest dodatek funkcji Light Wall do oświetlania pomieszczenia. Wiemy, że Asus ZenBeam L2 trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu w cenie 699 dolarów.