Nowy cyberpunkowy hit polskiego studia możecie zgarnąć za darmo. Wystarczy że…

Polskie studio przygotowuje się do wielkiej premiery swojej nowej gry, której recenzje sugerują kolejny cyberpunkowy hit pełen nowych technologii, wymagających starć i częstych śmierci. Co najlepsze, możecie go zganąć za darmo.
Nowy cyberpunkowy hit polskiego studia możecie zgarnąć za darmo. Wystarczy że…

Pierwsze recenzje Ghostrunnera 2 sugerują hit

One More Level jest już tuż przed premierą kontynuacji swojej pierwszej gry (Ghostrunnera) o jednoznacznej nazwie Ghostrunner 2. Wczoraj (tj. 23 października) poznaliśmy pierwsze oceny krytyków, którzy mieli wcześniejszy dostęp do produkcji i choć nie ma co mówić o ocenach 10/10, to ogólne wrażenia z ogrywania Ghostrunnera 2 są wyjątkowo dobre (powyżej 8/10).

Czytaj też: ClickMeeting podsumowuje 2022 rok. Polska platforma wśród czołowych globalnych komunikatorów

Co być może najlepsze, nie musicie nawet martwić o zakup tej gry, jeśli ostrzyliście sobie na nią ząbki, bo sklep Newegg zdradził nam właśnie, że zakup nowego procesora Intela (od Core i5-14600K do Core i9-14900KF) jest równoznaczny z możliwością odebrania kodu do Ghostrunnera na największe platformy. Mowa o PC, konsolach starej i nowej generacji i nawet konsoli przenośnej w postaci Nintendo Switch. Strona firmy Intel sugeruje, że Newegg nie będzie jedynym sklepem z taką promocją, więc musimy zapewne uzbroić się w cierpliwość na oferty tego typu w Europie.