Jeszcze lepszy elektryczny rower składany od Bokyong

Bokyong uznał, że zwyczajny elektryczny rower składany Pop Cycle to za mało i tak oto powstał nowy E-Pop Cycle, będący jego bezpośrednim ulepszeniem.
Jeszcze lepszy elektryczny rower składany od Bokyong

Elektryczny rower składany E-Pop Cycle poprawia poprzednika

Historia stojąca za E-Pop Cycle jest o tyle ciekawa, że w marcu Bokyong z Korei Południowej zaliczył ogromny sukces na marcowej zbiórce na Kickstarterze za sprawą e-bike Pop Cycle ze składaną ramą. Teraz pierwotny projekt wyewoluował do E-Pop Cycle z domieszką elementów z włókna węglowego, które zostały dodane do odlewanej ciśnieniowo ramy ze stopu aluminium. Mowa o widelcu, wsporniku kierownicy oraz sportowym siodełku.

Rama ważącego 16 kilogramów E-Pop Cycle jest wyposażona w dźwignię szybkiego zwalniania, która umożliwia przesunięcie przedniej części ramy do tyłu i zbliżenie do siebie 16-calowych kół. Na tym cały proces jednak się nie kończy, bo kierownica tego e-bike składa się na bok, a pedały do środka. Kupujący mogą też liczyć na kolorowy wyświetlacz, pilot na kierownicy i 7-biegową przerzutkę.

Czytaj też: Jest składany, ma grube opony i 1200-watowy silnik w piaście. Ten elektryczny rower jest wręcz idealny

W kwestii napędu ta wersja robi użytek z silnika w piaście przedniej o mocy 350 watów i akumulatora 36 V/15 Ah z ogniwami litowo-jonowymi Samsung 21700. Ten duet gwarantuje wspomaganie pedałowania do 25 km/h i zasięg rzędu 80 km na jednym ładowaniu z opcją rozszerzenia zasięgu dodatkowym akumulatorem. Cena za takie połączenie w kampanii  Indiegogo wynosi 1396 dolarów.