Szukasz nowego kontrolera? HyperX ma dla ciebie coś wyjątkowego

HyperX rozszerzył swoją ofertę sprzętu do gier o kontroler Clutch Gladiate RGB Gaming Controller, który jest kompatybilny z konsolami Xbox. Kontroler wyróżnia się przezroczystą obudową umożliwiającą wyświetlanie oświetlenia RGB, funkcję zaprojektowaną w celu wzbogacenia wizualnej konfiguracji gier.
Szukasz nowego kontrolera? HyperX ma dla ciebie coś wyjątkowego

Kontroler HyperX Clutch Gladiate RGB już tu jest i może zachwycić swoją transparentną obudową

Pod względem funkcjonalności, Clutch Gladiate RGB wyposażono w podwójne silniki wibracyjne, które mają zapewniać sprzężenie zwrotne z wibracji podczas gry. Uzupełnieniem tego są impulsywne spusty kontrolera, które są zaprojektowane, aby dać graczom taktylny feedback, dodając kolejne trzy grosze do sensorycznych doświadczeń z gier.

Kontroler oferuje pewien stopień personalizacji poprzez sześć paneli oświetlenia RGB. Panele te mogą być dostosowywane do wyświetlania różnych kolorów i efektów świetlnych, sterowanych bezpośrednio na urządzeniu. W kwestii rozgrywki kontroler zawiera podwójne blokady spustów, które mogą być przydatne w grach strzelankach, pozwalając na szybszą reakcję spustu, oraz przyciski tylne z opcją przemapowania, co daje możliwość dostosowania układu sterowania.

Czytaj też: Bezużyteczny kontroler Google Stadia? Spokojnie, Google nie zostawiło nas z elektronicznym odpadem

Clutch Gladiate RGB jest zaprojektowany do pracy z rodziną konsol Xbox One i Xbox Series X|S, jak również na komputerach PC. Posiada gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, umożliwiające bezpośrednie wyjście audio i tym samym możliwość podpięcia zestawu słuchawkowego. W zestawie znajduje się również przewód USB-A do USB-C w celu połączenia go z komputerem. Kontroler do gier HyperX Clutch Gladiate RGB jest obecnie dostępny w sprzedaży w cenie 44,99 dolarów.