Ta darmowa gra bije rekordy. Dodaj ją do Steama i ograj razem z dziesiątkami tysięcy innych graczy

Nieoczekiwanie Valve zaktualizowało swojego klasyka, od którego “to wszystko się zaczęło”. Dziś w kultową grę możecie zagrać za darmo, przypisując ją do konta Steam i tym samym zaoszczędzając 35,99 złotych.
Ta darmowa gra bije rekordy. Dodaj ją do Steama i ograj razem z dziesiątkami tysięcy innych graczy

Half-Life z 1998 roku za darmo. Nie zwlekaj, czasu jest mało

Każdy właściciel konta Steam może dziś przypisać do swojego konta grę Half-Life, co zresztą będzie możliwe aż do 20 listopada do godziny 19:00. Warto to zrobić nie tylko z racji kolejnej darmowej produkcji, która zalegnie w bibliotece na dobre, ale przede wszystkim dlatego, że Valve z okazji 25-lecia tejże gry, zaktualizowało ją do najnowszego standardu. Oczywiście na rewolucje nie liczcie – to ciągle Half-Life, którego możecie pamiętać sprzed dwóch dekad, ale dziś granie w niego stało się zwyczajnie prostsze i przyjemniejsze.

Czytaj też: Nvidia kończy produkcję tych kart graficznych. Czy możemy już panikować?

Gra, znana ze swojego przełomowego opowiadania historii i rozgrywki, kiedy to zadebiutowała w 1998 roku, wciąż świetnie się trzyma, a sama aktualizacja rocznicowa ponownie wzbudziła nią zainteresowanie. Wcześniej Half-Life utrzymywał stałą liczę około 500 graczy online jednocześnie, ale nowa aktualizacja spowodowała, że ta liczba wzrosła do ponad 33000. Innymi słowy, Valve zrealizowało naprawdę udane “ożywienie” swojego klasyka.