Oto wyjątkowy gamingowy handheld z klawiaturą. Czy tego właśnie potrzebują gracze?

Ayaneo Slide doczekał się właśnie wielkiej premiery, jako wyjątkowy gamingowy handheld premium z o tyle ciekawym wyposażeniem, że obejmującym zintegrowaną klawiaturę. Innymi słowy, ten sprzęt potencjalnie może służyć nie tylko do grania, ale też pracy.
Oto wyjątkowy gamingowy handheld z klawiaturą. Czy tego właśnie potrzebują gracze?

Ayaneo Slide to znacząca rewolucja w dziedzinie handheldów za… ponad 2800 złotych

Na zatłoczonym rynku przenośnych konsol do gier, Ayaneo Slide wyznacza swoją niszę, łącząc moc konsoli do gier z wszechstronnością laptopa. Jego kompleksowy zestaw funkcji sprawia, że jest atrakcyjną opcją zarówno dla entuzjastów gier, jak i profesjonalistów szukających przenośnego rozwiązania komputerowego. Wszystko to ze względu na połączenie potężnego APU w postaci układu Ryzen 7 7840U (8-rdzeni i iGPU Radeon 780M) z kompaktową obudową zwieńczoną 6-calowym ekranem IPS o jasności 400 nitów, 120-procentowym pokryciem palety sRGB i mechanizmem regulowania jego kąta nachylenia od 0 do 30 stopni.

Czytaj też: Procesorowa rewolucja na wyciągnięcie ręki. Naukowcy pokazali klasę

W tej obudowie znalazły się nie tylko tradycyjne kontrolki z myślą o grach, ale też wysuwana klawiatura QWERTY z podświetleniem RGB, która może służyć do np. pisania dokumentów. Inne podzespoły obejmują 46,2-Wh akumulator, do nawet 64 GB pamięci operacyjnej i 4 TB pamięci masowej na PCIe 5.0, a do tego moduł obsługi Wi-Fi 6e, Bluetooth 5.2 oraz system chłodzenia z trzema 8-milimetrowymi żeberkami chłodzącymi i wentylatorem generującym wysoki przepływ powietrza.

Ayaneo Slide stanowi znaczący skok w świecie przenośnych konsol do gier, oferując mieszankę potężnej wydajności w grach i praktycznej użyteczności komputerowej. Innowacyjny design tego handhelda, solidne możliwości przetwarzania i wszechstronne funkcje pozycjonują go jako unikalną ofertę na rynku przenośnych konsol do gier. W miarę jak stanie się szerzej dostępny, Ayaneo Slide ma szansę zmienić normy w mobilnym graniu i komputerach.