Tak zaawansowanej klawiatury jeszcze nie widziałeś. Jej cecha cię zaskoczy

Klawiatura prosto z Chin chce trafić na Wasze biurka i poprawić nie tylko komfort pisania, ale też jakości dźwięku. Jak? To właśnie jest w tej klawiaturze wyjątkowe.
Tak zaawansowanej klawiatury jeszcze nie widziałeś. Jej cecha cię zaskoczy

Klawiatura mechaniczna Fiio KB3 poprawi twoje audio… zaraz – co?

Klawiatura KB3 została zaprojektowana po to, aby zapewnić znaczący wzrost jakości dźwięku w porównaniu do standardowego gniazda słuchawkowego w większości urządzeń komputerowych. Stąd obecność w nim wewnętrznego układu audio w formie dwóch przetworników DAC Cirrus Logic CS43131 (32-bit/384-kHz) oraz parę niskoszumnych wzmacniaczy operacyjnych SGM8262 (op-amps). Te komponenty są w stanie dostarczyć 550 mW mocy wyjściowej, a robią to poprzez przesyłanie sygnału z komputera do docelowych słuchawek ze złączem jack 3,5 lub 4,4 mm.

Czytaj też: Oto wyjątkowy gamingowy handheld z klawiaturą. Czy tego właśnie potrzebują gracze?

Oczywiście KB3 to również klawiatura mechaniczna, ale wcale nie taka zwykła nawet w tej kwestii. Bazuje na obudowie ze stopu aluminium i magnezu, jest wyposażona w przełączniki Gateron G Pro 3.0, w 81 przezroczystych klawiszy w kompaktowym układzie, pełne podświetlenie RGB z predefiniowanymi efektami, pokrętło poziomu głośności, 4000-mAh akumulator do trybu bezprzewodowego oraz wsparcie zarówno systemów macOS, jak i Windows. Cena za takie połączenie nie jest jednak niska, bo wynosi całe 149,99 dolarów.