Szukasz specjalnej lodówki na tegoroczne święta? Haier ma dla ciebie coś specjalnego

Wygląda na to, że firma Haier znowu wyznacza standardy na rynku AGD, prezentując swoją najnowszą lodówkę Multidoor HCR7918EIMB.
Szukasz specjalnej lodówki na tegoroczne święta? Haier ma dla ciebie coś specjalnego

Nowa lodówka Haier to w skrócie innowacja i wygoda w każdej kuchni

W okresie świątecznym, kiedy zakupy spożywcze są szczególnie obfite, a przeróżnych dań nie brakuje, przechowywanie żywności staje się kluczowe. Lodówka Haier Multidoor wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując zaawansowane technologie, takie jak Fresher Shield i system antybakteryjny ABT-Pro. Te rozwiązania zapewniają idealne warunki chłodzenia, przedłużając świeżość i wartość odżywczą produktów, co uzupełniają specjalnie zaprojektowane strefy takie jak Humidity Zone i My Zone Plus, które umożliwiają odpowiednie przechowywanie różnych rodzajów żywności poprzez dostosowanie najlepszej temperatury w szufladach i tym samym zapewniając idealne warunki dla mięs, owoców i warzyw.

Czytaj też: Prąd zawsze pod ręką. Kitepower Hawk to wyjątkowy kontener transportowy prosto od specjalistów

Haier zdaje sobie sprawę z rosnącej świadomości ekologicznej konsumentów i dlatego nowa lodówka firmy jest wyposażona w dozownik wody i kostkarkę Absolute Ice, co umożliwia nabywcom rezygnację z plastikowych butelek. Ten inteligentny system gwarantuje, że zarówno lód, jak i woda są zawsze świeże i wolne od niepożądanych zapachów. Firma Haier wprowadziła też do swojej lodówki funkcję Switch Zone, pozwalającą na elastyczne przełączanie pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem, co ułatwia cyfrowy wyświetlacz na drzwiach urządzenia.

Nowa lodówka Haier Multidoor HCR7918EIMB to więc znacznie więcej niż urządzenie AGD. Ba, to wręcz niezastąpiony partner w każdej kuchni, który dba o świeżość produktów, oferuje praktyczne rozwiązania i przyczynia się do ochrony środowiska. Jako produkt certyfikowany przez prestiżowy instytut kontroli VDE, gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność, spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.