W te święta ułatw komuś sprzątanie. Odkurzacz pionowy Conga Rockstar 2500 X-treme

W święta coraz więcej Polaków marzy o prezentach z kategorii elektroniki, a tak się składa, że tym roku na polskim rynku zadebiutował nowy odkurzacz pionowy hiszpańskiej marki Cecotec, bo model Conga Rockstar 2500 X-treme, który z pewnością zadowoli miłośników nowoczesnych gadżetów.
W te święta ułatw komuś sprzątanie. Odkurzacz pionowy Conga Rockstar 2500 X-treme

Odkurzacz pod choinkę? Taki prezent chciałby każdy

Odkurzacz Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme, będący nowością na polskim rynku, wyróżnia się bezprzewodową konstrukcją o wadze 3 kg i akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Cechuje go również możliwość pracy w ramach czterech trybów (Eco, Normal, Turbo i Auto) oraz gwarantowane przez producenta wydajne ssanie przy niskim poziomie hałasu, gwarantujące skuteczność sprzątania z wykorzystaniem ponoć niezawodnego silnika bezszczotkowego i podwójnego systemu filtracji. Pojemnik na kurz ma z kolei sporo, bo 600 ml pojemności.

Czytaj też: Co kryje w środku nowe PlayStation 5 “Slim”? Sony dopieściło swój projekt

Zasilaniem tego odkurzacza zajmuje się wspomniany akumulator litowo-jonowy, który pozwala na odkurzanie do 90 minut. Po rozładowaniu proces ładowania zajmuje 2 godziny, a podczas sprzątania możecie być pewni, że pozostawicie swoje cztery ściany w nienagannej czystości. Nie tylko ze względu na wysoką moc, ale też wspomniane filtry, które wychwytują wszelkie resztki brudu i alergenów, a dodatkowo 360-stopniową konstrukcję, która umożliwia łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Badania pokazują, że ponad połowa Polaków liczy na gwiazdkowe prezenty, a co dziesiąty z nas chciałby otrzymać elektronikę. Średni budżet na nie wynosi 1716 zł, czyli więcej, niż wydacie na Odkurzacz Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme, który to kosztuje 1486,21 zł.