Lenovo stworzyło unikat dla każdego fana AMD

Właśnie poznaliśmy nowy nietypowy produkt firmy Lenovo, który sprowadza się do pendrive USB Lenovo-AMD, który to został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i zapewniał rozrywkę już podczas użytkowania.
Lenovo stworzyło unikat dla każdego fana AMD

Lenovo ma nowego pendrive. Przypomina deskorolkę i jest sygnowany logiem AMD

Utrzymanie tego pendrive w obudowie o kształcie deskorolki umożliwia użytkownikom wygodniejsze podłączanie USB, a także redukuje stres u użytkownika, a przynajmniej według Lenovo. Ten pendrive z całkowicie demontowalną obudową zewnętrzną ma obrotowy w 360° interfejs wykonany ze stopu aluminium, który jest trwały i elastyczny.

Czytaj też: Pierwsza taka płyta główna od MSI. AMD AM5 wreszcie z ATX12VO

Pendrive USB obsługuje złącza typu A i typu C, dzięki czemu użytkownicy mogą podłączać go do różnych urządzeń z różnymi portami. Pendrive korzysta ze standardu USB 3.2 generacji pierwszej i ma maksymalną pojemność 128 GB. Może przesyłać dane z prędkością do 400 MB/s i natywnie używa systemu plików exFAT. Pendrive USB nie jest tylko praktyczny, ale także stylowy i zabawny. Jest obecnie dostępny do zamówienia przedpremierowego (na terenie Chin) na stronie Lenovo China za równowartość 83 zł.