Najpotężniejszy Intel Core 14. generacji nadchodzi. Spójrz na jego tajne zdjęcie

Rodzina procesorów Intel Core 14. generacji nie powiedziała ostatniego słowa. Firma w ciągu ostatnich miesięcy wyselekcjonowała już zapewne odpowiednio dużo najwyższej jakości układów krzemowych, aby zorganizować premierę Core i9-14900KS.
Najpotężniejszy Intel Core 14. generacji nadchodzi. Spójrz na jego tajne zdjęcie

Procesor Intel Core i9-14900KS nadchodzi

W sieci pojawiło się zdjęcie rzekomego procesora Core i9-14900KS, co sugeruje, że Intel może przygotowywać się do jego wielkiej prezentacji na tegorocznych targach CES. Poprzednik w postaci Core i9-13900KS trafił w światło reflektorów przez fakt, że był to pierwszy na świecie procesor o taktowaniu 6 GHz już po wyjęciu z pudełka, ale tę wyjątkowość zabrał mu nowogeneracyjny i9-14900K.

Czytaj też: Nadchodzi era wydajnych integr. Znamy możliwości Intel Core Ultra 7 155H

Intel zapewne nie pobije tym razem kolejnego poziomu, czyli 7 GHz, ale to właśnie wyłącznie na wyższe taktowanie możemy liczyć, jeśli idzie o ten “wyjątkowy procesor”. Nie będzie to bowiem nic innego, jak tak zwane przykłady “golden sample” układu i9-13900K, które przez swoją wysoką jakość wykonania (ta jest losowa podczas produkcji), będą mogły pracować na wyższych częstotliwościach.