Marvel’s Spider-Man 2 na PC. Nieoficjalny port robi wrażenie

Społeczność graczy żyje najnowszym osiągnięciem w świecie modyfikacji gier wideo – nieoficjalnym portem PC gry Marvel’s Spider-Man 2.
Marvel’s Spider-Man 2 na PC. Nieoficjalny port robi wrażenie

Port Marvel’s Spider-Man 2 na PC

Grupa uzdolnionych modderów podjęła się zadania odwrotnego inżynierowania kompilacji PC gry, która wyciekła do sieci w zeszłym tygodniu i efekty ich prac są wręcz onieśmielające. Mimo że jest to wersja w bardzo wczesnym etapie rozwoju, to już teraz wykazuje znaczący potencjał, działając z prędkością 60 klatek na sekundę… ale bez tekstur i elementów interfejsu. Coś jednak czuję, że prędzej doczekamy się oficjalnego portu, niż dostępnego w dziwnych zakątkach sieci nieoficjalnego przerzucenia gry Marvel’s Spider-Man 2 z PlayStation 5 na PC.

https://twitter.com/pc_focus__/status/1743432976351019101

Czytaj też: Zakochaliście się w grach ze Spider-Manem? Insomniacy zakasali rękawy do pracy nad kolejną grą

Chociaż oficjalna data premiery Marvel’s Spider-Man 2 na PC nie została jeszcze potwierdzona, to sam port z pewnością powstaje i prace nad nim mają zakończyć się do kwietnia. Są więc ogromne szanse na premierę tej gry na np. Steamie czy Epic Games Store już w tym roku. Koszty tego portu są ponoć rekordowe, więc ciekawie będzie zobaczyć tę produkcję w praktyce, co tyczy się też jej potencjalnych wyników sprzedażowych.