Nvidia ulepsza GeForce Now. Co nowego w “graniu w chmurze”?

Granie w chmurze jednak ma sens. Usługi tego typu utrzymują się od wielu lat i są ciągle ulepszane, czego najnowszym przykładem są nowości od GeForce Now od Nvidii.
Nvidia ulepsza GeForce Now. Co nowego w “graniu w chmurze”?

Nvidia ogłosiła nowości w GeForce Now na CES 2024

Nvidia miała w zanadrzu więcej nowości na targach CES 2024 niż tylko szereg nowych kart graficznych. Firma zapowiedziała, że już wkrótce granie na GeForce Now będzie obsługiwać technologię G-Sync i tym samym pozwoli graczom uwolnić się od problemów graficznych, dręczących gry działające w wysokiej płynności. Tak oto GeForce Now dostosuje częstotliwość odświeżania wyświetlacza do częstotliwości strumieniowania w celu zminimalizowania opóźnień i zacinania się, aby zapewnić płynniejszą rozgrywkę.

Czytaj też: Zwlekasz z kupnem laptopa, licząc na lepsze GPU od Nvidia? Tracisz tylko czas

Jeśli jesteś subskrybentem Ultimate, będziesz mieć również dostęp do zwiększonej obsługi Nvidia Reflex w niektórych tytułach. Ta technologia na dodatek wkrótce będzie obsługiwać strumienie do rozdzielczości 4K przy 60 lub 120 klatkach na sekundę. Gdyby tego było mało, użytkownicy Androida będą wkrótce mogli streamować gry na swoje urządzenia w rozdzielczości 1440p, a począwszy od początku lutego, będzie można sprawdzić poziomy GeForce Now Ultimate i Priority bez konieczności rejestrowania się na okres jednego lub sześciu miesięcy, dzięki przepustkom jednodniowym, które zapewnią 24-godzinny dostęp do odpowiedniego poziomu z włączonymi wszystkimi funkcjami.