Nvidia ma powody do zadowolenia. Reflex wspiera już ponad 100 gier

Nowy sterownik Game Ready jest już dostępny do pobrania. Nie tylko przynosi wsparcie dla oficjalnie dostępnej już karty RTX 4070 Super, ale również dodaje obsługę technologii Reflex dla kolejnych gier, dzięki czemu lista korzystających z niej produkcji przekracza setkę. Gracze będą zachwyceni.
Nvidia Reflex
Nvidia Reflex

Sterownik Game Ready 546.65 dostępny jest dla wszystkich kart z serii GeForce. Zalecane jest jego pobranie dla każdego użytkownika, ponieważ jak zawsze przynosi szereg optymalizacji, które wpływają nie tylko na efekty w grach, ale również mają pozytywny wpływ na ogólne wyświetlanie grafiki.

Nvidia Reflex czyli gra bez opóźnień

Czym jest Nvidia Reflex? Jest to autorska technologia producenta, mająca na celu eliminację jakichkolwiek opóźnień w rozgrywce. Została stworzona w celu optymalizacji i pomiaru opóźnień systemu, co jest szczególnie istotne w grach turniejowych, takich jak Apex Legends czy Fortnite. Najlepiej sprawdza się przy monitorach obsługujących G-SYNC, ale na pozostałych również można korzystać ze wszystkich możliwości tej technologii. Sterownik Game Reday 546.65 dodaje wsparcie dla takich gier, jak Palworld, Dead Signal, United 1944 i innych.

Dzięki temu Reflex jest już dostępny w ponad setce tytułów. Na tym na pewno nie koniec, ponieważ dwie nadchodzące produkcje – Horizon Forbidden West Complete Edition oraz Nakwon: Last Paradise będą miały dla niej wsparcie od momentu debiutu. A nie zapominajmy, że w trakcie 2024 roku ukażą się kolejne pozycje. Można zatem powiedzieć, że dla graczy korzystających z kart graficznych GeForce nadchodzą wspaniałe czasy.

Nvidia Reflex

Czytaj też: Nvidia ulepsza GeForce Now. Co nowego w “graniu w chmurze”?

Ale nowy sterownik to nie tylko Reflex. Osoby bawiące się przy Cyberpunku 2077 narzekały, że nie działa funkcja optymalizacji jednym kliknięciem. Teraz problem ten został zlikwidowany. Użytkownicy kart GeForce z architekturą Maxwell nie powinny już doświadczać nieprzyjemnej sytuacji, w której monitor nie przebudza się po uśpieniu.

Kolejna edycja Game Ready powinna pojawić się w przyszłym miesiącu.