Czekacie na Last Epoch? Znamy najważniejszą datę

Eleventh Hour Games ogłosiło premierę głównej wersji gry Last Epoch, która doczeka się aktualizacji do wersji 1.0, co będzie jednoznacznie określać jej “finalną wersję”, bo aktualnie produkcja ta jest dostępna we wczesnym dostępie aż od sierpnia 2018 roku.
Czekacie na Last Epoch? Znamy najważniejszą datę

Premiera Last Epoch, czyli koniec ze wczesnym dostępem

Last Epoch zadebiutuje w swojej finalnej wersji już 21 lutego 2024 roku i wedle zapowiedzi ma zdefiniować na nowo gatunek RPG akcji. Wedle producenta Last Epoch to unikalne połączenie podróży w czasie, ekscytującego przemierzania lochów, głębokiej personalizacji postaci i nieskończonej powtarzalności. Akcja gry rozgrywa się w świecie Eterra, gdzie gracze przemierzają różne linie czasowe, walcząc przeciwko mrocznym imperiom, gniewnym bogom i nieokiełznanej dziczy. Centralnym wątkiem narracji jest misja ratowania czasu przed niszczycielską siłą znaną jako The Void.

Czytaj też: Chcieliście nowego Skyrima? No to patrzcie, co Bethesda robi z marką The Elder Scrolls

Podróż do premiery 1.0 jest świadectwem rozwoju gry opartego na współpracy z graczami. Eleventh Hour Games ściśle współpracowało ze swoją społecznością, zapewniając, że Last Epoch nie tylko rezonuje z doświadczonymi graczami aRPG, ale jest również dostępne dla nowicjuszy. Poświęcenie zespołu miało doprowadzić do powstania gry, która ustanawia nowe standardy jakości, polerowania, wrażeń z gry i doskonałości wizualnej. Oczywiście na tym nie koniec, bo po premierze Eleventh Hour Games planuje wprowadzać nowe treści co kilka miesięcy w tzw. Cyklach.