Wielki hit z PlayStation trafi na PCty. Znamy szczegóły premiery

Sony lubi pieniądze, a ekskluzywność platformowa jest tylko i wyłącznie krzywdząca dla studiów, które chciałyby, aby w ich produkcje mogło zagrać możliwie najwięcej graczy. Na szczęście kolejny hit przeznaczony na konsole PlayStation już zmierza wielkimi krokami na PCty.
Wielki hit z PlayStation trafi na PCty. Znamy szczegóły premiery

Horizon Forbidden West Complete Edition zmierza na PC

Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games doczeka się premiery kontynuacji na PC, czyli Horizon Forbidden West Complete Edition. Ta długo oczekiwana przez graczy kontynuacja zabierze graczy w ekscytującą podróż przez postapokaliptyczny świat pełen zapierających dech w piersiach krajobrazów i maszyn. Innymi słowy, dostajemy to, co w “jedynce”, ale ze znacznie większym zaawansowaniem graficznym oraz gameplay’owym.

Czytaj też: Rozwiązanie AMD pozwoli zwiększyć liczbę FPS nawet o 97%. I jest już dostępne dla każdego

Planowana co do wejścia na rynek już 21 marca, gra Horizon Forbidden West Complete Edition jest już dostępna w przedsprzedaży i zapewnia graczom dodatkową bonusową zawartość w formie skinów (meh). Wprawdzie zasada “no-preorders” ciągle obowiązuje i Sony może zwyczajnie spartolić port gry na PCty, ale jako że gra jest już dostępna na konsolach PlayStation, to łatwo ocenić, czy jest warta naszych pieniędzy.