Liczby nie kłamią. Użytkownicy Game Passa pokochali tę grę

Jaka gra jest aktualnie najbardziej na topie? Okazuje się, że wśród użytkowników usługi Xbox Game Pass wybór jest tylko jeden i sprowadza się do nietypowego hitu, który podbija świat.
Liczby nie kłamią. Użytkownicy Game Passa pokochali tę grę

Palworld jest obecnie najpopularniejszą grą w Xbox Game Pass

Palworld, czyli surwiwal z pokemonami i bronami bije rekord za rekordem. W ostatnich kilkunastu dniach stał się najgłośniejszym tytułem w ostatnich tygodniach, zaliczając wiele kamieni milowych, o których mogą pomarzyć nawet wielkie studia z grami o budżecie liczonym w setkach milionów. Zwłaszcza że Palworld to ciągle niedokończona gra, która jest sprzedawana we wczesnym dostępie i do tej pory sprzedała się w nakładzie ponad 8 mln egzemplarzy wyłącznie na Steamie.

Czytaj też: Rozwiązanie AMD pozwoli zwiększyć liczbę FPS nawet o 97%. I jest już dostępne dla każdego

Trudno się więc dziwić, że Palworld, to najpopularniejsza gra w Xbox Game Pass, która zjadła bez problemu wszystkie konkurencyjne gry. Czy ta produkcja na to zasługuje? Jak długo te liczby zostaną utrzymane i czy Nintendo badające sprawę ewentualnego naruszenia własności intelektualnej wpłynie jakoś na sukces tej niepozornej gierki stworzonej na Unreal Engine 5? Czas pokaże.