Cyberpunk 2077 ponownie ulepszony. Twórcy wyjawili najnowsze zmiany

Studio CD Projekt Red wydało łatkę 2.11 dla ulepszonej praktycznie już do perfekcji gry Cyberpunk 2077 na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Aktualizacja ta skupia się na rozwiązaniu najczęściej zgłaszanych problemów przez graczy, udoskonaleniu elementów rozgrywki oraz wprowadzeniu specyficznych ulepszeń do pojazdów marki Rayfield.
Cyberpunk 2077 ponownie ulepszony. Twórcy wyjawili najnowsze zmiany

Patch 2.11 do Cyberpunk 2077 jeszcze bardziej usprawnia rozgrywkę

Mimo tego, że Cyberpunk 2077 już praktycznie jest przeszłością, CD Projekt Red ciągle dba o to, aby produkcja ta była istną wizytówką studia. Efekt? Najnowsza łatka, która poprawiła grę wizualnie, rozwiązała wiele błędów gameplayowych nawet w dodatku Phantom Liberty, a na dodatek przywróciła mechanikę poprawnie działających finisherów podczas walki wręcz. Ponadto interfejs użytkownika otrzymał aktualizacje w celu zapewnienia bardziej intuicyjnego doświadczenia, co widać zwłaszcza na stole Ripperów. Na tym jednak się nie skończyło.

Czytaj też: Nvidia ma powody do zadowolenia. Reflex wspiera już ponad 100 gier

Kluczowe ulepszenia specyficzne dla PC obejmują dodanie ustawienia “Wykorzystanie hybrydowej jednostki CPU”, które to ma na celu optymalizację wydajności poprzez umożliwienie użytkownikom wyboru między automatycznym rozprowadzaniem rdzeni a priorytetyzacją rdzeni wydajnościowych. Domyślnie ta opcja działa w trybie automatycznym, dlatego pożądający wyższej wydajności powinni zainteresować się zmianą tego ustawienia. W przypadku kart graficznych CD Projekt Red poprawił wydajność modeli AMD Radeon RX Vega.

Dodatkowo dynamika pojazdów została dostrojona dla większego realizmu. Studio pochwaliło się regulacjami zawieszenia, śladami opon i ulepszonymi możliwościami driftu w różnych pojazdach, dzięki czemu zapewniła bardziej immersyjne doświadczenie z jazdy. Innymi słowy, tradycyjnie już ta kompleksowa łatka świadczy o zaangażowaniu CD Projekt Red w doskonalenie doświadczenia w “Cyberpunk 2077”, dbanie o opinię społeczności oraz poprawę ogólnej rozgrywki i jakości wizualnej.