Takiego sprzętu od Acera się nie spodziewaliście. Predator zaryczy na ulicach

Acer słynie na świecie zwłaszcza ze swoich laptopów i komputerów, ale firma nie ma zamiaru ograniczać się tylko do tych sprzętów, co potwierdza premiera Predator Extreme PES017 eScooter, czyli wyjątkowo wydajnej hulajnogi elektrycznej.
Takiego sprzętu od Acera się nie spodziewaliście. Predator zaryczy na ulicach

Premiera Predator Extreme PES017 eScooter

Acer pochwalił się swoim nowym nietypowym sprzętem, którego “solidna konstrukcja pozwala kierowcom na wykonywanie sztuczek takich jak jazda na tylnym kole, skoki, przeskakiwanie krawężników i inne”. Predator Extreme PES017 eScooter napędza połączenie silnika o mocy nominalnej na poziomie 350 watów i szczytowej rzędu 960 watów z akumulatorem 36V/1,5Ah, który gwarantuje do 35 km zasięgu na jednym ładowaniu. Ten silnik gwarantuje 40-Nm moment obrotowy, dzięki czemu może rozpędzać się do 25 km/h i pokonywać różnego rodzaju wzniesienia.

Czytaj też: Pełnoekranowy Copilot? Microsoft już nad tym pracuje

Predator Extreme PES017 eScooter odznacza się przednim amortyzatorem w formie krótkich widełek, tylnym amortyzatorem sprężynowym, 10-calowym pneumatycznym oponom terenowym, niskim środkiem ciężkości, podwójnymi hamulcami tarczowymi, standardem IPX5 oraz zintegrowanym oświetleniem. Wiemy, że po premierze na Tapei Cycle 2023 Predator Extreme PES017 eScooter trafi do sprzedaży m.in. w Europie w cenie 1299 euro.