NVIDIA przypomina, że najnowsze sterowniki to podstawa

Sterowniki graficzne Game Ready doczekały się właśnie aktualizacji do wersji GeForce 551.52 WHQL, którą powinni zainteresować się przede wszystkim gracze Skull and Bones z kartami GeForce.
NVIDIA przypomina, że najnowsze sterowniki to podstawa

NVIDIA GeForce 551.52 WHQL już do pobrania. Czy warto aktualizować sterowniki?

Skull and Bones wreszcie zadebiutował, wyrwał z portfeli graczy pokaźną sumkę i finalnie podzielił grono odbiorców na dwa obozy. Nad tym wszystkim (designem, fabułą, gameplayem) góruje jednak niewzruszona sfera techniczna, której stan można poprawić, dbając o najnowsze sterowniki. Tak się składa, że NVIDIA udostępniła kolejną aktualizację swoich sterowników. Dziś możemy już pobrać z poziomu GeForce Experience sterowniki w wersji GeForce 551.52 WHQL, które to skupiają się przede wszystkim na niedawnej premierze nowości od Ubisoftu, czyli właśnie Skull and Bones. 

Czytaj też: Nvidia ma powody do zadowolenia. Reflex wspiera już ponad 100 gier

Mowa o tradycyjnej optymalizacji tego, jak gra “działa na karcie graficznej”, co ma przełożyć się na wyższą wydajność oraz stabilność. Poza tym jednak sterownik rozwiązał błędy z zacinkami w kilku grach po aktywacji V-Synca, poprawił działanie Red Read Redemption 2 na notebookach Advanced Optimus, poprawił stabilność w Immortals of Avenum i pozwolił zapomnieć użytkownikom o graficznych artefaktach, które mogą występować podczas scrollowania przeglądarki.