Chiny w GTA Online

Posiadacze abonamentu GTA+ są traktowani są przez Rockstara inaczej, niż reszta graczy. Co tym razem zostanie przekazane osobom posiadający specjalny abonament w grze?
gta online
gta online

Prezenty dla abonentów GTA+ w GTA Online

Członkowie GTA+ otrzymują dostęp do pięciopiętrowego, nowoczesnego, przestronnego garażu w Klubie Vinewood i zawsze mogą korzystać w trybie swobodnym ze zmiennego wachlarza pojazdów Klubu Vinewood. Poniżej za to przedstawiamy listę noworocznych „prezentów” od Rockstara, za które oczywiście zapłaciliście w abonamencie. Dlaczego noworocznych? Azjatyckie kraje świętowały niedawno Księżycowy Nowy Rok!

  • Darmowy Ocelot Jugular — Wyrafinowany i wszechstronny samochód sportowy Ocelot Jugular jest dostępny za darmo dla członków GTA+. Ten smukły 4-drzwiowy sedan został zaprojektowany po to, aby zrobić wrażenie na waszych walentynkowych sympatiach, ale ma też dość miejsca, by w razie czego zmieścić kilka osób do zabawy w grupie. Poza tym jest tak spektakularny, że każdemu przechodniowi zawróci w głowie. Odbierzcie go w Automobilklubie Vinewood oraz na stronie Legendary Motorsport w grze.
  • Nowe lakiery kameleon — Przyjedźcie odpowiednim pojazdem do dowolnego warsztatu Los Santos Customs, warsztatu tuningowego lub warsztatu pojazdów, żeby odebrać jasnoróżowy opalizujący lakier kameleon i różowy pryzmatyczny lakier do kół kameleon. Możecie też pójść na całość i połączyć oba lakiery, żeby przekształcić swojego nowego Ocelota Jugulara w wehikuł miłości totalnej.
  • Chińskie świętowanie — Świętujcie chiński Nowy Rok i walentynki dzięki nowym ubraniom i akcesoriom dostępnym dla członków GTA+. Wejdźcie w rok smoka w koszuli na chiński Nowy Rok i spodniach na chiński Nowy Rok, które są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym. Albo pokażcie w walentynki, że uczucia nie są wam obce, i sięgnijcie po kurtkę ze złamanym sercem oraz czapkę ze złamanym sercem.
  • Premie w kasynie — Chiński Nowy Rok niesie obietnicę szczęścia, sukcesu i bogactwa, a nie ma lepszego miejsca, by to sprawdzić, niż Diamond Casino & Resort. Członkowie mogą wykonać misje fabularne kasyna i zadania dla kasyna, żeby otrzymać 2x więcej GTA$ i RP. Wynieście swój styl życia na nowy poziom i zasilcie szeregi grubych ryb, kupując własny penthouse w kasynie ze zniżką 40%.

Czytaj też: Na Steam pojawiła się nienormalna gra. INDIKA to rosyjsko-polsko współpraca

Oprócz tego, abonencie mają też dostęp do specjalnych kart gotówkowych Shark GTA+, które zapewniają o 15% więcej GTA$, co miesiąc otrzymują 500 000 GTA$ w momencie opłaty za subskrypcję oraz mogą pobierać i uruchamiać zmienny asortyment klasycznych gier Rockstar Games.