Nakarmcie swoje uzależnienie w Hearthstone

Blizzard zaprasza do zabawy w nowym sezonie uzależniającej grze Hearthstone. Co przyszykowano na urodziny? Firma ujawnia szczegóły atrakcji.
hearthstone
hearthstone

Urodziny w Hearhstone

Hearthstone to dla wielu gra-uzależnienie. Gdy już zacznie się układać karty na planszy, ciężko przestać. Ochota na jeszcze jedną turę jest tutaj silna. Co zatem czeka graczy na urodziny produkcji?

Odkąd Karczma otworzyła swoje podwoje 10 lat temu, zapraszając graczy do szalonego świata Hearthstone, karciana rywalizacja kwitnie. Takie osiągnięcie trzeba koniecznie uczcić! Świętujcie razem z Ogniomirem Skałowarem i całym zespołem Hearthstone, gdy Rok Pegaza i nowiutki zestaw bazowy (zawierający kilka znajomych twarzy z uniwersum Warcraft) zadebiutują w grze 19 marca. Blizzard

Czytaj też: Przepiękna Lara w Tomb Raider Remastered

Oto zmiany, które zostaną wprowadzone do Hearthstone:

PODARUNEK DLA KAŻDEJ KLASY

  • Cóż to za urodziny bez prezentów? Każdy gracz otrzyma darmową kartę dla każdej klasy, która pozwoli mu odkryć jedno z trzech kultowych zaklęć tej klasy. To w sumie aż 11 prezentów!
  • Ale to nie wszystko… Poznajcie Ogniomira Skałowara! Jegomość, który zapewnił Karczmie twarz i głos, wreszcie otrzymuje własną kartę! Ten wszechstronny neutralny stronnik legendarny zastąpi waszą rękę kultowymi kartami z przeszłości Hearthstone. Taki przeciwnik to nie byle co!
  • Impreza rozkręci się wraz z rozpoczęciem wydarzenia z okazji 10 urodzin Hearthstone, które potrwa od 27 lutego do 19 marca. Zaliczajcie wyzwania, aby zdobyć złote wersje kart Darów oraz specjalną monetę urodzinową.

WITAJCIE W ROKU PEGAZA

  • Wskazówki zegara przesuwają się po raz kolejny, sygnalizując rozpoczęcie Roku Pegaza.
  • Po raz pierwszy w historii Hearthstone opublikujemy dostępną dla graczy ścieżkę dźwiękową! Od 11 marca słuchajcie muzyki, którą kochacie i świetnie znacie z gry, w dowolnych okolicznościach. W ciągu roku udostępnimy więcej utworów!

NOWY ZESTAW BAZOWY I GOŚCINNE WYSTĘPY

  • Nowy rok to nowy zestaw bazowy. Dzięki tegorocznym zmianom do zestawu trafią kultowe karty z historii Hearthstone. Dajcie się ponieść nostalgii!
  • Cały świat World of Warcraft świętuje. W zestawie bazowym znajdą się również nowiutcy stronnicy, których twarze możecie kojarzyć! Powitajcie w waszych taliach Gnomelię, Pilotkę O.P.O.R. i nie tylko.
  • Gracze World of Warcraft, którzy zalogują się do Hearthstone w trakcie wydarzeń rocznicowych, otrzymają wyjątkowego wierzchowca – Gorejącego żagiewnego rumaka (Fiery Hearthsteed).

DZIESIĘCIOLECIE ZASŁUGUJE NA REWERS

  • Zaliczcie zadania podczas ograniczonego czasowo wydarzenia, a w wasze ręce trafi rewers, na który czekaliście 10 lat!