Antologia Fallout przypomina o stanie serii

Do sprzedaży wkrótce trafi antologia Fallout. Będzie to zestaw postapokaliptycznych gier, które przeszły bardzo długą drogę od premiery w 1997 roku. Co konkretnie znajdzie się w miniaturowej bombie atomowej?
fallout
fallout

Antologia S.P.E.C.J.A.L.N.A. Fallout

Akurat na premierę nowego serialu Fallout od Amazon Prime, Bethesda udostępni Fallout – Antologię S.P.E.C.J.A.L.N.Ą. Zawierać ona będzie siedem gier z serii Fallout i można ją już zamawiać w przedsprzedaży.

Czy Fallout od Bethesda Game Studios jest wam jeszcze obcy czy nie po raz pierwszy opuszczacie kryptę, popiszcie się umiejętnościami przetrwania na pustkowiu od samego początku nagradzanej serii gier RPG, której historia sięga aż 1997 roku.

Czytaj też: Helldivers 2 pokonało już GTA 5

Fallout – Antologia S.P.E.C.J.A.L.N.A. zawiera siedem kart kolekcjonerskich inspirowanych kartami profitów z gry Fallout 76. Całość zapakowana jest w rdzeń miniaturowej bomby (choć rozbrojonej, ale pomalowanej jak miniatomówka i z wybuchowym efektem dźwiękowym). Na tych S.P.E.C.J.A.L.N.Y.C.H. kartach maskotka Vault-Tec, Vault Boy, najlepiej wykorzystuje swoje punkty charyzmy, aby opisać główne umiejętności każdego wyjątkowego mieszkańca krypty – od brutalnej siły po czyste szczęście.

Każda S.P.E.C.J.A.L.N.A. karta posiada wydrukowany kod na jedną z siedmiu gier z serii Fallout na PC, w tym:

  • Fallout
  • Fallout 2
  • Fallout Tactics
  • Fallout 3: Edycja Gry Roku
  • Fallout New Vegas: Edycja Ultimate
  • Fallout 4: Edycja Gry Roku
  • Fallout 76

Czytaj też: Twórca Dragon Ball powraca z grą Sand Land

Fallout – Antologia S.P.E.C.J.A.L.N.A. pojawi się 11 kwietnia. Zamówienia przedsprzedażowe można już składać u lokalnych dystrybutorów.

Patrząc na ten zestaw, też macie mieszane odczucia? Wystarczy rzut oka na listę gier i robi się po prostu przykro. Droga, którą przeszła seria od skomplikowanych RPG do Fallout 4 czy 76, których nawet nie można nazwać RPG, to nie jest kierunek, którego życzyłoby sobie wielu graczy. Ciekawe czy sukces Baldurs Gate 3 oraz porażka Starfielda nauczą czegoś Bethesdę.