Twórca Dragon Ball powraca z grą Sand Land

Sand Land trafi do sprzedaży już za dwa miesiące. Czy fani Dragon Balla mają tutaj czego szukać? Czego spodziewać się po tej produkcji, która będzie RPG akcji?
Sand Land
Sand Land

Rozgrywka Sand Land

Czym jest Sand Land? W tym RPG akcji gracze poznają nostalgiczny i pokrzepiający świat stworzony przez Akirę Toriyamę i wcielą się w główną postać – Belzebuba. Nauczycie się kontrolować jego moce i poprowadzicie swoją drużynę bohaterskich wyrzutków eksplorujących świat gry. Strzeżcie się jednak licznych zagrożeń: dotarcie do źródła nie będzie łatwe, gdyż po drodze napotkacie bandytów, dzikie zwierzęta i armię królewską! Użyjcie wyczucia i wyobraźni, aby opracowywać czołgi i inne pojazdy, które pomogą Wam przebyć tę ogromną krainę – do dyspozycji będziecie mieć wiele różnych kombinacji części.

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia.

Czytaj też: Helldivers 2 pokonało już GTA 5

Bandai Namco, wydawca Sand Land, przedstawił najnowszy 9-minutowy materiał wideo, który przybliża rozgrywkę, bohaterów, świat, mechaniki i nie tylko. Poznajcie księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Shiifu i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni.

Czytaj też: Najgorsze Diablo w Xbox Game Pass, którego nikt więcej nie chce

Sand Land ukaże się w Polsce w pudełkach 26 kwietnia w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series.