Czekaliście na to miesiącami, ale na tym oczekiwanie się nie skończy. Najlepsza gra doczeka się dodatku

Mimo domniemanych problemów w procesie produkcyjnym i doniesień o przesunięciu premiery, firma From Software potwierdziła już oficjalnie premierę dodatku do najlepszej gry 2022 roku wedle The Game Awards.
Czekaliście na to miesiącami, ale na tym oczekiwanie się nie skończy. Najlepsza gra doczeka się dodatku

Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje już 21 czerwca

Czekacie? Ba, pewnie, że czekacie. Elden Ring otworzył kunszt From Software na jeszcze szerszy rynek graczy, a zapowiedź DLC, czyli wielkiego dodatku do tej produkcji, od razu przykuła uwagę milionów. Pozostaje więc najważniejsze pytanie – jak długo przyjdzie nam czekać na premierę dodatku do Elden Ringa w postaci Shadow of the Erdtree? Odpowiedź na to właśnie poznaliśmy.

Czytaj też: Nawet zwrot gry na PlayStation nie zniechęci mnie do zagrania w tę grę

Oficjalny trailer dodatku rzeczywiście zadebiutuje w czerwcu bieżącego roku, a dokładniej mówiąc, 21 czerwca. W Polsce pojawi się fizyczne wydanie standardowe oraz kolekcjonerskie, które obejmuje figurkę postaci, która zapowiada się na głównego antagonistę dodatku. W sferze cyfrowej można liczyć na wydanie standardowe za 169 zł, Premium za 199 zł oraz Deluxe za 425 zł.

Każde z nich zapewnia dostęp do najważniejszego, czyli nowej zawartości, która przedstawia tak zwaną Krainę Cienia, gdzie swoją stopę postawiła bogini Marika, czy objęty klątwą Miquella, a więc wspomniany antagonista. W tej podróży nie zabraknie nowych postaci, bossów oraz lokacji, więc co tu dużo mówić – gra roku doczeka się zapewne równie dobrego dodatku.