Sony pokazało nowy sprzęt. Jacyś chętni na Pulse Elite?

Były douszne słuchawki Pulse Explore, więc czas na Pulse Elite, czyli bezprzewodowe słuchawki nauszne dla graczy i to nie tylko tych na PlayStation 5, bo Sony zapewniło im również kompatybilność z urządzeniami wspierającymi PlayStation Link (PS5, PC, Mac) oraz tych z łącznością Blueooth w postaci smartfonów i tabletów.
Sony pokazało nowy sprzęt. Jacyś chętni na Pulse Elite?

Słuchawki Pulse Elite od Sony mają wnieść granie na zupełnie nowy poziom

Sony bardzo rozpisało się na temat swoich nowych bezprzewodowych słuchawek na swoim blogu, więc jeśli macie ochotę rozczytywać wszystkie funkcje tego modelu w ramach kilku przydługich akapitów, znajdziecie to tutaj. Niestety firma jednocześnie uznała, że zdradzanie specyfikacji nie jest dziś modne i wspomniała tylko o implementacji planarnych przetworników, fenomenalnym dźwięku przestrzennym, kompatybilności z PlayStation Link, integracji łączności bezprzewodowej o niskich opóźnieniach, bezstratnej jakości dźwięku, wychylanym mikrofonie z tłumieniem hałasu z wykorzystaniem SI.

Na szczęście Sony nie pozostawiło ważnych kwestii w tajemnicy. Wspomniało o wytrzymałości wbudowanego akumulatora na poziomie 30 godzin oraz szybkim ładowaniu, które to przekłada się na aż 2 godziny wytrzymałości po 10 minutach pod zasilaniem. Niestety więcej szczegółów nie dostaliśmy, a to bardzo problematyczne, żeby ocenić sprzęt z samej zapowiedzi, choć patrząc na zestaw wszystkich funkcji, mam wrażenie, że Sony akurat w tym przypadku bardzo się postarało, tworząc słuchawki, które nie tylko są zaawansowane, ale też świetnie wyglądają i są przyjazne dla użytkownika. Widać to zresztą po poniższym materiale, który przedstawia szczegóły tego, jak powstawały słuchawki Pulse Elite i no cóż – robi to wrażenie.

Dla bezprzewodowych słuchawek Pulse Elite i słuchawek dousznych Pulse Explore można ustawić do trzech własnych presetów korektora oprócz standardowych presetów Bass i Shooter. Po skonfigurowaniu na konsoli PS5, ustawienia korektora i sidetone są przenoszone z PS5 na wszystkie inne urządzenia, w tym PlayStation Portal, Mac, PC (za pośrednictwem PlayStation Link), urządzenia Bluetooth oraz urządzenia podłączone do gniazda audio 3,5 mm w Pulse Elite.

Wykorzystaj wszystkie funkcje mikrofonu
Bezprzewodowe słuchawki Pulse Elite mają wysuwany, regulowany mikrofon na wysięgniku, który wysuwa się z lewej strony słuchawek. Tutaj zauważysz, że jako element

Czytaj też: Czy PlayStation Portal da się naprawić? Droga do nowego PlayStation Vita ciągle w grze