Gracze Gothica! Przed wami stanie wielkie wyzwanie. Strażnik Xardasa to bestia z piekła rodem

Zrobiło się tak gorąco, że to drewno może zacząć się palić. Tym razem możemy podejrzeć to, jak wielki lifting graficzny może zaliczyć ognisty demon w Gothic Remake, czyli grze, która spróbuje podbić serca fanów kultowej w Polsce produkcji Piranha Bytes.
Gracze Gothica! Przed wami stanie wielkie wyzwanie. Strażnik Xardasa to bestia z piekła rodem

Ognisty demon na najnowszej grafice koncepcyjnej. Taki przeciwnik w Gothic Remake będzie robił wrażenie

Tak jak przed miesiącem studio Alkimia Interactive przypomniała światu o grze Gothic Remake nowym ognistym jaszczurem, tak i tym razem postanowiła ponownie podkręcić temperaturę wokół swojej produkcji, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Tym razem studio zrobiło to podwójnie, bo prezentacji doczekał się potwór z piekła rodem – ognisty demon.

Czytaj też: Tak będzie wyglądał Ognisty Jaszczur z Gothica. Jego syczenia bałeś się za dzieciaka

Tego typu diabeł robi wrażenie, ale nie myślcie nawet o tym, że równie efektywnie będzie prezentował się już w samej grze. To jedynie grafika koncepcyjna, a więc wyobrażenie grafika na temat tego, jak powinien prezentować się ten stwór, który m.in. chroni Xardasa w jego wieży. W praktyce taki koncept trafia jeszcze do grafika 3D, który odpowiada za jego model, następnie do animatorów, a finalnie do specjalistów odpowiadających za efekty specjalne, którzy przy takiej ilości ognia ewidentnie będą mieli sporo do zrobienia.