Co wspólnego mają ze sobą Tekken i Thorgal?

Good Loot przygotowało nowe zestawy puzzli i gadżetów. W ofercie znajdziemy produkty dla fanów marek Tekken, Thorgal, World of Warcraft czy Diablo. Nie zabraknie również czegoś dla fanów Wiedźmina.
tekken
tekken

Good Loot dla fanów Tekken 8

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. I to do tych miłośników właśnie Good Loot wychodzi z nowymi gadżetami i puzzlami!

Czytaj też: PlayStation VR2 być może zadziała z PC

Do kolekcji Good Loot trafiły aż trzy produkty ze wzorami inspirowanymi jedną z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie — Tekken. Uwolnijcie moc rodu Mishima wraz z kubkiem z termoaktywną aplikacją. Pokażcie charakter Kazuyi wraz z najnowszą czapką – przetarcia na daszku i dynamiczne naszycia doskonale pokażą historię zmagań w grze. Uwiecznijcie kolejne starcie Jina i Kazuyi układając 1000 puzzli z najnowszej kolekcji.

A jeśli już o puzzlach mowa – w tym miesiącu Good Loot znacznie poszerzy ofertę dla wielbicieli układanek. Fani gier z podwórka Blizzarda mogą już od dziś sięgnąć aż po trzy nowe pudełka puzzli – Diablo IV Horadrim Puzzles 1000, Diablo IV Lilith Composition Puzzles 1000 oraz World of Warcraft Cataclysm Classic Puzzles 1000. Miłośników Wiedźmina natomiast ucieszą niezwykle barwne graficznie The Witcher Northern Realms Puzzles 500, a fanatyków Skyrima z pewnością ucieszy nowy wzrór – The Elder Scrolls V – Skyrim Puzzles 1000. Dla fanów komiksów Good Loot przygotował natomiast Thorgal The Betrayed Sorceress/Zdradzona Czarodziejka Puzzles 500, którego wydanie zdobi okładka pierwszego tomu komiksu o bohaterskim Wikingu.