PlayStation VR2 być może zadziała z PC

Sony świętuje pierwszą rocznicę PlayStation VR2. Zapowiedziano kilka produkcji przeznaczonych na VR, ale to mała notatka na blogu Sony zdaje się być najciekawszą informacją dla wielu graczy. Czego oczekiwać w 2024 roku?
playstation vr2
playstation vr2

PlayStation VR2 jako PCVR

Sony ogłosiło wczoraj nowe produkcje zmierzające na PlayStation VR2 lub przedstawiło dodatkowe szczegóły na temat zapowiedzianych gier. Zagramy np. w Wanderer: The Fragments of Fate, które zabierze nas w podróż w czasie. Ta wersja gry to znacznie usprawnione wydanie ogłoszonego już tytułu, tym razem dostosowane do mocy PS VR2. Zapowiedziano także drugą część!

Czytaj też: Xbox oddaje swoje gry. Hi-Fi Rush na PlayStation 5 to najlepsza wersja gry

W Little Cities: Bigger zbudujemy za to miasta nie tak małe, jak w wersji przeznaczonej na Meta Quest 2 i 3.

Zombie Army VR to wariacja na temat dobrze znanej produkcji. Po cichu liczę jednak, że nie robią tej gry autorzy Sniper Elite VR, które bardzo słabo wykorzystuje możliwości interakcji w wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj też: Jakim cudem Kingdom Come Deliverance działa na Switch? Zgaduje, że nie działa

Do Arizona Sunshine 2 trafi za to dodatek, który po prostu musicie zobaczyć.

Najciekawsze jednak są wieści o tym, że Sony aktualnie testuje możliwość działania headsetu PlayStation VR2 z komputerami PC. Japończycy chcą dodać takie wsparcie w 2024 roku i w przyszłości będą informować o tym więcej. Czyli w taki sposób będzie można zagrać w „Half-Life Alyx na PlayStation VR2”! Sprytnie.