Overclocking dla najlepszych. Zwycięzca zgarnie całe kilkadziesiąt tysięcy złotych

Firma G.SKILL słynąca z zaawansowanych pamięci operacyjnych ogłosiła 8. doroczny konkurs ekstremalnego podkręcania OC World Cup 2024, na którym możecie zgarnąć niemałą sumkę.
Overclocking dla najlepszych. Zwycięzca zgarnie całe kilkadziesiąt tysięcy złotych

Zawody w podkręcaniu, czyli overclocking dla szalonych

Wedle ogłoszenia firmy G.SKILL wielki konkurs w podkręcaniu pamięci operacyjnej rozpocznie się od etapu kwalifikacji online, który potrwa od 1 marca do 3 kwietnia na stronie hwbot.org. Ten etap wyłoni 9 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do rywalizacji na etapie kwalifikacji na żywo na targach Computex 2024, gdzie zawalczą o główną nagrodę rzędu 10000 dolarów. Finalnie 3 najlepszych overclockerów z etapu kwalifikacji na żywo będzie rywalizować o tytuł mistrza OC w Wielkim Finale.

Czytaj też: Ale numer – The Times włamał się do OpenAI, aby udowodnić, że OpenAI… kradnie

Każdy z 9 najlepszych overclockerów w kwalifikacjach online otrzyma zestaw pamięci DDR5-8000 48GB (2x24GB), a za ukończenie wszystkich czterech etapów kwalifikacji online, trzech szczęśliwych uczestników otrzyma zestaw pamięci DDR5-7600 32GB (2x16GB). Jeśli idzie o tę kwalifikację, w grę wejdą cztery etapy wyzwań – DDR5 Memory Frequency, PYPrime 32B, 7-ZIP i SuperPi-32M, a wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.