Ta gra zachwycała mimo upływu lat. Dziś można ją ograć w nowoczesnym wydaniu

Są takie gry, które po prostu są dobre i nawet przestarzała grafika nie psuje jej odbioru. Brothers: A Tale of Two Sons jest jedną z takich produkcji, ale zamiast utkwić ze starą grafiką, doczekała się właśnie odświeżenia w ramach Brothers: A Tale of Two Sons Remake.
Ta gra zachwycała mimo upływu lat. Dziś można ją ograć w nowoczesnym wydaniu

Premiera Brothers: A Tale of Two Sons Remake już za nami

W 2013 roku premiery doczekała się niepozorna, ale chwytająca za serce gra studia Starbreeze, która przedstawia historię dwóch braci w epickiej przygodzie. Baśniowy klimat wręcz się z niej wylewa, a stojącą za nią osobę (Josefa Faresa), powinniście doskonale kojarzyć. W produkcji nie brakuj akcji, nie brakuje bossów i nie brakuje świetnych lokalizacji oraz sekwencji gameplayowych, które nadają tempa rozgrywce i choć mimo ponad dekady na karku, oryginał i tak nadal wygląda przyzwoicie.

Czytaj też: Tomb Raider Remastered na Steam to gorsza wersja!

Studio postanowiło jednak odświeżyć tę produkcję, czego efektem jest Brothers: A Tale of Two Sons Remake z przeniesionymi scenami prosto na silnik Unreal Engine 5. Twórcy zachowali wszystkie mechaniki, charakter rozgrywki oraz fabułę i tylko dopracowali produkcje do nowego standardu. Dziś można ją kupić w promocyjnej cenie 71,20 złotych na m.in. platformie Steam.