Tomb Raider Remastered na Steam to gorsza wersja!

Tego się nikt nie spodziewał. Czujne oko fanów jednak potwierdza te niesamowite rewelacje! Tomb Raider Remastered w wersji na Epic Games Store to lepszy build gry, niż ten dostępny na platformie Valve.
tomb raider
tomb raider

Tomb Raider Remastered porównany na Steam i Epic Games Store

O Tomb Raider Remastered można mówić raczej w samych superlatywach. To jest remaster, którego oczekiwali wieloletni fani, tytuł zbiera bardzo pozytywne recenzje, przyciąga codziennie do siebie graczy i wygląda na to, że raczej na siebie zarobił. Wszelkie uwagi to drobne problemy, które wkrótce powinny zostać rozwiązane patchem. Co jednak jeśli te błędy istnieją tylko na PC w wersji Steam? Okazuje się bowiem, że Tomb Raider Remastered w wersji na Epic Games Store to inna wersja produkcji. Wygląda to dziś tak, jakby na Steam trafił nie ten build co powinien, a na Epica – nowsza, lepsza wersja. Jakie różnice wypatrzyli fani serii?

Czytaj też: Kolejna porażka Suicide Squad to już bicie leżącego

Zmiany dotyczą nie tylko innego oświetlenia pomieszczeń. Niektóre z lokacji oferują np. zupełnie inne dachy czy nieba, które o wiele lepiej pasują do odnowionej produkcji.

Poprawiono również źle wyglądające pozy w trybie fotograficznym i dodano masę nowych.

Czytaj też: Tekken 8 chwali się tą jedną liczbą

Mapy w wersji Epic Games Store oferują lepszą roślinność, a np. tekstura wody jest wierniejsza temu, co widzieliśmy w oryginalnych grach.

Zmiany zaszły nawet w wyglądzie płatków śniegu. Nie są już kreskówkowe, a wyglądają realistycznie.

Nowoczesne, alternatywne sterowanie w Tomb Raider Remastered również w wersji na Epic Games Store działa lepiej.