Dysfunkcjonalne rodziny Atlantic City w Fallout 76

Pracownicy Bethesda Game Studios zapraszają nas za kulisy powstawania Fallout 76: Atlantic City – America’s Playground. Zobaczcie, co czekać będzie na nas 26 marca, w nowym rozszerzeniu gry.
fallout 76
fallout 76

Atlantic City w Fallout 76

Dostępne od 26 marca Atlantic City – America’s Playground to mroczna i dramatyczna kontynuacja pełnego przepychu i świetności Atlantic City – Boardwalk Paradise. Wyruszycie do zatopionego centrum Atlantic City, powalczycie z przerośniętymi stworami oraz wmieszacie się w historię rodziny Russo w wyremontowanej posiadłości Ingramów – to wszystko w nadchodzącej aktualizacji, bezpłatnej dla wszystkich graczy w Fallout 76.

Czytaj też: W przyszłym tygodniu w Destiny 2 rozpoczną się zawody

W najnowszej nagraniu od Bethesda Game Studios, Senior Quest Designer Ellys Tan, Senior Monetization Designer Jesse McLean i Quest Designer Stephanie Zachariadis zapraszają graczy do mrocznego półświatka Atlantic City. Brand Manager z Bethesda Softworks, Hayley Spillane, dołącza do ekipy, aby porozmawiać o ludzkich przeżyciach, dysfunkcjonalnej rodzinie, władzach samorządowych i sprzączkach do pasów. Pojawią się też wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego odświeżenia sezonów.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 2.12 naprawia grę na PC i XBOX, ale PS5 wyjątkowo działa

Aktualizacja Fallouta 76, Atlantic City – America’s Playground pojawi się 26 marca. America’s Playground możecie sprawdzić już teraz, na publicznych serwerach testowych (PTS) Fallouta 76.